Останні новини

Стало відомо, скільки кампаній із соцреклами запустили у Києві за 2020-ий

Соціальні меседжі були присвячені гострим темам сьогодення

Протягом 2020-го року у Києві було запущено 130 кампаній із соціальної реклами. Усі вони були присвячені важливим темам сьогодення.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на публікацію начальника управління з питань реклами в КМДА Олександра Смирнова у Facebook.

Читайте також: 7 фільмів та серіалів, які знімали у Києві.

Відомо, що у більшості кампаній йшлося саме про пандемію коронавірусу та заходи безпеки під час неї. Проте з білбордів та різних носіїв лунали й інші меседжі.

Наприклад, розповідалося про дітей-сиріт, які заслуговують на батьківську любов, про тварин, що чекають на свою людину, про те, що важливо пам'ятати про літніх родичів, а також про необхідність стежити за здоров'ям, про власну безпеку та інше.

"Соціальна реклама посідає значуще місце для всіх нас. Порушуючи важливі питання, вона змінює наше відношення до начебто простих, але дуже важливих речей", - зазначив Смирнов.

соцреклама (1).jpg

соцреклама (2).jpg

соцреклама (3).jpg

соцреклама (4).jpg

соцреклама (5).jpg

соцреклама (6).jpg

соцреклама (7).jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03