Останні новини

Вчені назвали 5 простих способів попередити рак

Почніть вести здоровий спосіб життя

Онкологічні захворювання знаходяться у числі основних причин смертності, а тисячі вчених по всьому світу намагаються створити дієві ліки від раку. Способи лікування є, але вони, як правило, доволі тривалі, дуже багато коштують та залишають після себе відбитки у вигляді інших хвороб або ускладнень. То навіщо хворіти, коли є можливість це не робити?

Про те, як запобігти онкологічним хворобам, повідомляє Kyiv Live.

Також читайте: Науковці назвали продукти, які забезпечать здорове серце

1) Найдієвіший засіб, який гарантує зменшення вірогідності захворювання раком, - це кинути палити. Приблизно 30% усіх смертей від раку приходяться на людей, які полюбляють смалити.

2) Не їж солодкого та жирного. Людям, які полюбляють жирну та солодку їжу, варто замислитися над тим, що окрім прямого впливу на фігуру, така їжа впливає і на вірогідність захворювання раком. Зайва вага збільшує ризик захворіти одним із декількох видів раку.

3) Ніякого алкоголю. Алкоголь також може стати причиною появи декількох видів раку, таких як: рак ротової порожнини, рак горла, рак печінки, рак товстої кишки або рак молочної залози. Відмова від алкоголю також знизить ризик появи цирозу печінки, панкреатиту та гастриту.

4) Більше овочей. Броколі, брюсельська капуста, бок-чой та інші хрестоцвіті овочі містять багато глюкозинолатів, які мають здатність боротися з раковими клітинами. А для того, щоб тримати організм у тонусі, допоможуть баклажани, кавуни та томати. Вони багаті на антиоксиданти.

5) Відсутність стресу. Стрес змінює процеси в організмі так, що хвороба може набагато легше до вас наблизитись. Представники медичного університету в Огайо вказали на взаємозвязок між стресом та мутацією клітин. Перевтомлення і неврози змінюють активність імунних клітин таким чином, що вони починають надмірно створювати кортизол. Коли його в організмі надто багато, процес запалення і мутації запускається. А от знімати стрес краще не антидеприсантами, а звичайними заняттями йогою та медитацією.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05