Останні новини

Вчені назвали продукт, який допоможе впоратися з весняною депресією

Цей плід допоможе поліпшити настрій

Депресія - найпоширеніший психічний розладвід якого потерпають майже 300 мільйонів людей у світі. Перебіг цього захворювання пов'язаний з недостатньою кількістю серотоніну в організмі людини. Але слід зауважити, що окрім способів медикаментозного лікування, дуже важливим фактором є правильна дієта.

Якщо ви відчуваєте в себе деякі з симптомів хвороби: пригнічення, тривогу, апатію, низьку концентрацію, безсоння тощо - додайте до свого раціону лише один продукт і шанси на одужання відчутно зростуть.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Вчені назвали 5 головних міфів про здорове харчування

Одним із таких продуктів вважається банан. Він містить у собі багато корисних вітамінів та мікроелементів, які загалом дуже позитивно впливають на самопочуття та здоров'я людини.

А найважливішим компонентом у банані є вітамін В6, який має дуже позитивний ефект безпосередньо на настрій, а його дефіцит може бути однією з причин депресії. Тому, з'ївши декілька бананів зранку, Ви зможете вирівняти рівень дофаміну в організмі, який, у свою чергу, буде мати гарний вплив на самопочуття.

Додавши цей смачний та корисний продукт до свого раціону, ви не лише покращите собі настрій, але й станете більш рухливими, мотивованими та поліпшите свої когнітивні можливості.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04