Останні новини

Відгамселив на знак подяки: у Голосіївському районі агресивний пацієнт з кровотечею побив медика "швидкої"

Минулого разу від побиття пацієнта постраждали дві жінки

4 січня в Голосіївському районі знову напали на медика швидкої допомоги. Агресивний пацієнт, можливо п'яний, побив лікаря, який намагався допомогти йому з носовою кровотечею.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Центру екстреної медичної допомоги.

Медики приїхали на виклик до чоловіка, в якого кров йшла з носа. Проте агресивний та, можливо, нетверезий киянин побив лікаря, що прибув до нього на допомогу. Під час госпіталізації стан потерпілого оцінили, як середньої тяжкості. На місці події працювала поліція, яка й прийняла відповідну заяву від медика.

Нагадаємо:

  • У столиці вкотре напали на бригаду медиків екстреної медичної допомоги. На 24-річну фельдшерку і 63-річну медсестру, які приїхали на виклик, накинувся агресивний пацієнт із підозрою на алкогольне сп’яніння. 
  • Випадок побиття медичних працівниць, яких скривдив пацієнт швидкої допомоги, став прецедентом для реакції МОЗ. Так, погодження з урядом проходить законопроєкт, який дозволить поліції супроводжувати екіпажі на виклики за проханням лікарів. На думку міністра охорони здоров'я Степанова, у цьому плані медики мають охоронятися від зазіхання на свої життя та здоров'я через службові обов'язки так само, як журналісти.
Вийти в ефір
19.01