Останні новини

Вечірка в стилі Ґетсбі і марш супербарабанщиць: як у столиці відсвяткують День Андріївського узвозу

Киян та гостей запрошують на День народження Андріївського узвозу 12 вересня. Свято однієї з найстаріших і найатмосферніших вулиць міста відзначать цьогоріч утретє. Обіцяють насичену програму.

Про це написали на Facebook-сторінці групи "Андріївський узвіз".

"Привіт, друже! Як непомітно минув рік…

Я, Андріївський узвіз, радий знову запросити тебе на святкування мого Дня Народження, але у скороченому форматі. Не 2 дні, а 1 день. Карантин вніс деякі корективи в наше святкування, але ми не засмучуємось, ми знаємо, що у 2021 році ми відсвяткуємо ще гучніше))

Я впевнений, що тобі дуже цікаво, що буде цього року і я буду тобі про це розповідати у публікаціях, тому слідкуй за ними, піклуйся про свій імунітет і своїх близьких", - закликали організатори.

Також у мережі опублікували програму свята. Дійство відбуватиметься на 6 локаціях, окрім цього заплановані екскурсії, виставки й вистави.

Так, на сходах Андріївської церкви о 13.30 пройде марш супербарабанщиць, у культурно-мистецькому сквері Василя Сліпака увесь день відбуватимуться виступи етно-, рок- та театральних колективів, біля Алеї Художників о 17.00 почнеться вечірка у стилі Гетсбі із клубним дефіле.

Повна програма свята: