Останні новини

Величезна, крижана та ще й з "дітками": на проспекті Перемоги комунальники досі не прибрали небезпечну бурульку

16 лютого через сонце деякі бурулі почали танути

Проспект Перемоги - не лише найзавантаженіша вулиця міста, а й обитель для дійсно "царських" бурульок. Увесь квартал заліплений крижаними брилами, які не прибирають комунальники.

Про це у прямому ефірі Kyiv Live розповів Олександр Саюн.

Читайте також: Kyiv Live інспектує, чи прибирають бурульки у центрі міста

Крига на Богдана Хмельницького лише "квіточки", у порівнянні з бурулькою, яку можна назвати найбільшою у Києві в 2021 році - на будинку просто навпроти цирку лід на стічній трубі простягнувся метри на 2. І попри це пішохідну територію під нею не перегородили.

За словами Саюна, на вулицях столиці він не побачив жодного комунальника, що прибирав би бурульки. Працівник ресторану біля цирку, до якого завітав журналіст, також чекає на людей з ЖЕДу - мовляв, приїдуть та знесуть небезпечний наріст з-під даху.

"Вони сказали, що сьогодні вранці приїдуть та зроблять огородження, а завтра бурульку приберуть", - додав співробітник ресторану.

Ситуація тим часом серйозніша, ніж здалася на перший погляд: вода застигла каскадами вздовж декількох поверхів будинку. Тим часом територія перегороджена лише під менш небезпечною зоною з іншого боку споруди.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LqnwKBDwjAs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Що робити, якщо почули тріск бурульки

Якщо ви почули якийсь підозрілий тріск, коли проходили під стіною будівлі - не підіймайте голову. Слід притиснутися до стіни та перечекати.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03