Останні новини

"Великий переїзд": в уряді пояснили, що значить деконцентрація влади

Це не обов'язково переїзд міністерств.

Деконцентрація органів виконавчої влади передбачає не перенесення міністерств з Києва в регіони, а створення в областях нових відомств.

Про це розповів міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, повідомляє Kyiv Live  посиланням на Укрінформ.

Читайте також: Велика приватизація стала реальністю: коли перші аукціони і скільки грошей очікують

“Можемо говорити про те, що, наприклад, новостворені органи, які не забезпечені приміщеннями, кадровим потенціалом у Києві, можуть бути розміщені із самого початку в регіональних центрах, де буде такий стимул для розвитку як регіону, так і підготовки місцевих кадрів з впровадженням їх на державну службу, ефективного урядування”, - сказав Немчінов.

Він пояснив, що аби розпочати такий процес треба, щоб Верховна Рада ухвалила напрацьований урядом законопроєкт про зміни до закону про Кабінет Міністрів.

“Ми передбачаємо можливість ухвалювати рішення про розміщення центральних органів виконавчої влади не тільки у місті Києві. Я думаю, що народні депутати підтримають таку пропозицію”, - додав міністр.

Варто зазначити, що така ініціатива була одним з пунктів передвиборчої програми Володимира Зеленського.

Нагадаємо:

  • Президент України Володимир Зеленський запропонував перенести частину міністерств із Києва в інші регіони. Це має допомогти розвантажити столицю та створити нові робочі місця в регіонах.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04