Останні новини

Версію про "групу смерті" вигадали: школярки, які отруїлися пігулками у Боярці, вже намагалися вчинити самогубство раніше

Одна з дівчат намагалась зашкодити собі вже у лікарні.

Дві школярки з Боярки, які наковталися пігулок у ліцеї, не брали участь у смертельному челенджі. Цю версію вигадала одна з жертв отруєння, яку вдалося врятувати.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис голови Боярської міської громади Олександра Зарубіна у Facebook.

Читайте також: У Києві двоє неповнолітніх дівчат хотіли накласти на себе руки: одна з них випила 50 пігулок

За словами Зарубіна, поширення версії про "челенж з груп смерті" було зручним для директора ліцею, щоб відвести увагу від власної професійної відповідальності за життя дітей під час навчального процесу.

Крім того, за даними слідства, обидві семикласниці раніше мали прояви суїцидальної поведінки та знаходилися у нестабільному емоційному стані через сварки з батьками.

"Зокрема, у померлої учениці були шрами від порізів на руках, а врятована дівчинка намагалася знову вчинити собі шкоду вже у медичному закладі відразу після трагедії", – повідомив Зарубін.

Загибла дівчинка зверталася за психологічної допомогою до шкільного психолога, бо мала серйозні проблеми у родині, а врятована школярка мала нервовий зрив через навчання. Зі слів учнів, семикласниці неодноразово шукали в інтернеті інформацію про те, як заподіяти собі шкоду. Про все це, за словами мера, знало керівництво школи. 

Нагадаємо:

  • 16 лютого у місті Боярка, що під Києвом, дві школярки отруїлися пігулками. Одну з них врятувати не вдалося, інша - перебувала у лікарні у середньо-стабільному стані.
  • У Сумах дві 16-річні студентки потрапили до лікарні через отруєння лікарськими засобами. Відомо, що дівчата вирішили самостійно виклати "швидку" після того, як вжили пігулки.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!facebooktwittertelegram

Вийти в ефір
17.05