Останні новини

Верховна Рада підтримала законопроєкт про всеукраїнський референдум

255 народних депутатів проголосували "за"

Сьогодні, 26 січня, ВРУ у другому читанні прийняла запропонований президентом законопроект "Про народовладдя через всеукраїнський референдум". За проєкт закону № 3612 проголосували 255 народних депутатів.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Як змінювався стиль Юлії Тимошенко

Згідно з документом, всеукраїнський референдум пропонується проводити в таких випадках:

  • затвердження закону про внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України;
  • вирішення питання загальнодержавного значення;
  • зміна території України;
  • втрата чинності законом України або окремими його положеннями.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначалось, що інновацією закону є визначення можливості введення електронних процедур при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронних голосувань.

Для організації і проведення всеукраїнського референдуму пропонують створити автоматизовану інформаційно-аналітичну систему з метою забезпечення електронного голосування.

Норми про введення процедур електронних голосувань повинні вступити в силу після старту роботи цієї системи. Однак спочатку має бути ухвалене відповідне рішення Центральної виборчої комісії.

Нагадаємо:

  • Образливі фрази на кшталт "твоє місце на кухні, жінко", або ж "який ти після цього чоловік, якщо не можеш…" є виявами сексизму. Коли людина їх каже - то намагається принизити гідність іншого через його стать. У Раді пропонують штрафи за прояви сексизму і зареєстрували відповідні законопроєкти. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04