Останні новини

Від COVID-19 помер один з перших єпископів відродженої української Римо-Католицької церкви

1 квітня Яна Пурвінського госпіталізували з підозрою на коронавірус.

У Житомирі вночі 6 квітня на 86 році життя від COVID-19 помер перший єпископ відродженої Житомирської єпархії Римо-Католицької церкви Ян Пурвінський.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення спільноти "Київсько-Житомирська Дієцезія РКЦ в Україні".

Читайте також: На Рівненщині від коронавірусу помер історик Олег Тищенко

Раніше 85-річний церковний ієрарх перебував у лікарні, де лікувався від ускладнень коронавірусу. Про дату похорону буде повідомлено пізніше.

пурвінський ян.jpeg

Єпископ Ян Пурвінський

Ян Пурвінський народився в Латвії, духовну семінарію закінчив у Ризі. 2 серпня 1977 року його призначили вікарієм житомирського кафедрального собору святої Софії, а згодом – єпископським вікарієм України і Молдови. У 1983 році він отримав почесне звання капелана папи римського, а 16 січня 1991 року Папою Йоаном Павлом II призначений Єпископом відродженої Житомирської дієцезії.

З 1998 року Ян Пурвінський був єпископом-ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви. А в 2011 році Ян Пурвінський пішов на пенсію після досягнення відповідного віку.

Нагадаємо:

  • У Москві на 85-му році життя помер відомий українським шанувальникам боксу коментатор і експерт Володимир Гендлін. Причиною смерті стала пневмонія, викликана COVID-19.
  • У лікарні імені Мечникова у Дніпрі померла 28-річна породілля з підтвердженим діагнозом COVID-19. В жінки було 90 % ураження легень. Після кесаревого розтину, вона три тижні перебувала в реанімації на апараті ШВЛ.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
17.04