Останні новини

Від Дів з'їдуть сусіди, Скорпіони - отримають новий шанс. Гороскоп на 2 жовтня

Наші астрологи знову нагледіли долю представникам усіх знаків Зодіаку. Тож, читайте і запам‘ятовуйте гороскоп на п'ятницю, 2 жовтня.

Овен

Овнам зірки диктують робочий настрій, радять орієнтуватися на борг, професійні і соціальні норми. День значущий, якщо ви керівник, або займаєте ключову посаду в ієрархії. На ваші плечі може лягти батьківська або педагогічна відповідальність. Багато чого буде залежати від настрою начальства. 

Телець

Для Тельців день сприятливий. Практичність і інтуїція дозволять добре орієнтуватися у незнайомому середовищі, на чужій території. Будуть задоволені найнагальніші потреби. Можна не боятися грубого порушення прав, категоричної відмови. У той же час, не варто вимагати від долі миттєвого виконання бажань, просити про додаткові блага і послуги, завищувати запити.

Близнюки

Близнюкам варто досконально розібратися у темі, піддати ретельній перевірці відомості. Недовірливі і не впевнені у собі Близнюки можуть перебільшувати значимість дрібниць.

Рак

Не варто поспішати з підписанням договору, особливо, якщо він пов'язаний з місцем проживання, навчанням, престижними послугами, статусом. Можливий неправильний фінансовий або моральний вибір.

Лев

З'являється можливість повернутися назад, щось доробити або виправити власними руками. Не варто поспішати з твердженням фінансової сторони планів: ціна послуг, матеріалів, лікарських препаратів.

Діва

Рутинні клопоти вдасться поєднувати з творчістю. Можливий надихаючий момент в процесі відпочинку: життя може примусити до додаткових витрат або неординарних заходів, зате вам не доведеться нарікати на нудьгу і одноманітність.

Варто знизити інтенсивність контактів, утриматися від обіцянок, заяв і важливих зустрічей. Можливо, від вас з'їдуть ваші сусіди.

Терези

Терезам може знадобитися застосування особистого авторитету, стане в нагоді знання своїх прав. Події можуть розгорнутися в сім'ї або професійному середовищі. Вплив буде пов'язано з відповідальністю та здатністю реалістично дивитися на речі. Відмова нести тягар обов'язків може привести до ослаблення ваших позицій, можливо тиск з боку батьків або програш сильнішому конкурентові.

Скорпіон

Ви можете виявити, що раніше пропустили цікавий момент, і отримати шанс повторно скористатися ним в своїх цілях. День посилює увагу до політики, ідеології, до технічної або організаційної діяльності, подорожей, бізнесу, рекламної діяльності, навчального процесу.

Стрілець

Стрільці зможуть керувати подіями, лише маючи офіційні повноваження. Якщо необхідних прав немає, краще не боротися з долею, виявити дисциплінованість і витримку. На одне з перших місць можуть потрапити матеріальні теми: заробіток, цільове фінансування.

Козеріг

Козерогам зірки радять контролювати свою поведінку: пам'ятати про почуття міри, уникати зайвої спонтанності і потурання поганим звичкам. День вимагає контролю над особистими реакціями. Бурю емоцій може викликати навіть дрібна подія, якщо ви сприймаєте її особисто.

Водолій

Можливо, ви зрозумієте, що не все знаєте про важливу для вас людину, спільноту, сферу діяльності. День схиляє розглядати будь-які нюанси без прикрас, часом згущувати фарби. Якщо плануєте далеку подорож або інший великий захід, корисно задуматися про їхні приховані небезпеки.

Риби

Майбутнє може виявитися в тісній залежності від минулого, наприклад, від не виконаних до кінця обов'язків. Корисно стежити за подіями в світі, в професійному середовищі або неформальному співтоваристві: можливо, ви отримаєте підказку, як краще діяти у критичній ситуації, і зможете розв'язати ще один з вузлів своєї долі.

Нагадаємо, 2 жовтня в Україні та світі відзначають День вчителя, Міжнародний день ненасильства, Всесвітній день посмішки, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день Хабітат або "Міжнародний день житла", Всесвітній День архітектора. За народним календарем сьогодні - день Трохима і Зосими. 

Вийти в ефір