Останні новини

Від каре до стильних локонів: як змінювався стиль Юлії Тимошенко. Фото

Політикиня більше за все експериментувала зі своїм волоссям

25 січня Юлія Тимошенко здивувала Верховну Раду новим образом. Проте це не вперше, коли лук леді Ю змінюється настільки кардинально.

Kyiv Live пригадав, як змінювався стиль головної опозиціонерки країни.

Читайте також: Депутатка Дмитрієва приголомшила стильним образом у ВР

Спершу майбутня "залізна леді" української політики була шатенкою - саме з таким стильним каре вона з'явилася на публіці на посаді віце прем'єр-міністра України з питань паливно-енергетичного комплексу. Так виглядала Тимошенко в 1997 році.

карешка.jpg

Архівне фото

тимошенко 2001.jpg

У 2001 році Тимошенко перетворює свою партію Батьківщина в Блок Юлії Тимошенко і цей історичний момент для політики доповнюється ще й метаморфозами в образі. Вона вперше з'являється на публіці зі своєю косою, але тоді ще не пофарбованою. Змінила колір волосся політикиня лише в 2004-му.

злая юля.jpeg

Попри те, ще коса стає її брендом, часом Тимошенко прибуває до зали парламенту й у менш офіційних образах.

2005.jpg

Фото Фокус

Вона майже не зраджує своєму луку, лише іноді з'являючись перед ЗМІ та колегами із розпущеними кучерями.

юлька.jpg

Під час Революції Гідності для Юлії Тимошенко настав час нових експериментів із зовнішністю.

майдан.jpg

Фото Фокус

тимош.jpg

Позбулася своєї традиційної коси очільниця БЮТ у 2017 році. Саме тоді вона вперше з'являється на публіці із нарощеним прямим волоссям.

таблоъд.jpg

Фото Таблоїд

волоси.jpg

Повний ребрендинг стилю, що кожного разу активно обговорювався у соцмережах, стався 2020. Тоді Тимошенко остаточно полюбила кучері та недбалі зачіски.

2020.jpg

Новий рік політикиня почала із нового амплуа: в січні 2021 року Тимошенко з'явилася в сесійній залі із такою зачіскою.

юля.jpg

Цей новий стиль політикині прокоментував і Остап Ступка. Актор зазначив, що йому більше до душі природня краса, а Тимошенко в мережі закидали дружбу ледве не з пластичним хірургом.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/oe29nPIfh9M" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05