Останні новини

Міністр Ткаченко розповів, які замки та музеї відреставрують у 2021 році

Він розповів, які об’єкти планується оновлювати в межах проєкту "Велика реставрація"

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на Всеукраїнському форумі "Україна 30. Інфраструктура" розповів, які об'єкти оновлять у 2021-му році в межах "Великої реставрації". Зокрема, він зазначив, що проєкт охоплює не тільки замки і фортеці, а ще філармонії, університети, комплекси тощо.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт партії "Слуга Народу".

Читайте також: Що будують на Оболонському острові у Києві

Так, стало відомо, що вже запланована реставрація Хотинської фортеці, Чортківського, Підгорецького, Олеського замків. Також у Києві оновлять Національну філармонію, а у Чернівцях - Національний университет.

"Ми говоримо не тільки про об’єкти, які підпорядковані нашому міністерству. В Чернігівській області це реставрація палацового комплексу в Качанівці. У Львівській області ми продовжимо відбудовувати "Золоту підкову" – проведення реставрації у Підгорецькому замку, про що говорили в усі часи незалежності", - зазначив Ткаченко.

Окрім цього, усі ці об'єкти поєднають у зручні туристичні маршрути спілько з Укравтодором та партнерами із залізниці. 

"Щоб люди розуміли, в який спосіб, наприклад, Черкаською або Полтавською областями впродовж вікенду проїхати, аби відвідати відроджені об’єкти. Все це накладається на мапи, на зручні дороги, на нормальні залізничні сполучення і аеропорти", - додав міністр культури.

Нагадаємо:

  • Проєкт Велика реставрація, який ініціював президент Зеленський, має стартувати у 2021-му році. За словами нардепа та голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва, проєкту буде надаватися законодавча підтримка.
  • На столичній Арсенальній площі у рамках реновації побудують масштабний "скляний променад". У ньому розташуються офіс-центр, крита галерея, магазини, ресторани, IT-школа та паркінг на 420 місць. Крім цього, забудовник показав варіант візуалізації площі біля будівлі колишньої військової комендатури.

https://kyivlive.com.ua/publication/na_arsenalnij_ploshhi_pobudut_sklyanyj_promenad_shho_tam_bude_ta_yak_vin_vyhlyadatyme_16880

Вийти в ефір
07.03