Останні новини

"Від Росії можна чекати будь-яких сценаріїв": Кравчук про загрозу вторгнення РФ до України в ефірі Kyiv Live

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що Росія "не знає інших перемовин, аніж здійснювати тиск на Україну".

Після активних дій Сполучених Штатів і особисто президента Байдена, Росія навряд чи наважиться розпочинати агресію проти України.

Про це заявив перший президент України (1991-1994 рр) та глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Читайте також: На Донбасі з початку доби бойовики тричі порушили режим тиші

кравчук.jpg

Леонід Кравчук в прямому включенні Kyiv Live. Фото: скріншот

"Дуже важливо, що генерал американських військ США у Європі сказав так: "Вторгнення можливе від низького до середнього рівня". Тобто він не сказав, що це буде високий рівень. Я чому посилаюсь на генерала, тому що я поважаю військову думку, коли йдеться про вторгнення", — зазначив Кравчук.

Він додав, що вторгнення Росії вже є, а мова йде саме про його розширення. На думку експрезидента, після активних дій США, Росія не наважиться вдатися до агресії щодо України. 

"Я знаю, що в Кремлі є багато людей-яструбів. Є люди, які думають, що Росія може все. І вона використала демократичний захист для того, щоб своїми авторитарними методами втручатись у все й в усьому на Заході. От вона і перші наслідки отримала", — підкреслив Кравчук.

Він також зазначив, що вірить у те, що Україна має час для ще більшої внутрішньої підготовки: народу та війська.

"Чому я це кажу? Тому що знаю - з Росією завжди треба бути готовим до будь-яких сценаріїв. Ніхто не може передбачити. Вона є не демократичною державою, а авторитарною. І вона не знає іншого життя, інших перемовин - тільки перемовини за допомогою тиску", — підсумував глава української делегації в ТКГ.

<iframe width="460" height="215" src="https://www.youtube.com/embed/K0iQ5tKBuR8" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія не зможе забрати в України Донбас. За його словами, українці захищатимуть свою землю будь-якою ціною.
  • Президент України Володимир Зеленський назвав Крим і Донбас без України "мертвими територіями". За його словами, Крим і Донбас є українськими територіями і "нікуди не йшли".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05