Останні новини

Від ускладнень коронавірусу помер митрополит ПЦУ

Церковнику було 54 роки.

У вівторок, 23 березня, помер митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський ПЦУ Антоній (Владислав Махота). Причиною смерті стали ускладнення після коронавірусної хвороби.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення на сайті Православної церкви України.

Читайте також: В Єгипті від COVID-19 помер відомий український волонтер

Антоній лікувався від пневмонії, що була спричинена коронавірусною хворобою. Митрополита не стало у 54 роки. Похорон відбудеться у Хмельницькому, дата і час поки невідомі.

Ан­то­ній (Ма­хо­та Вла­дис­лав Ва­сильович) на­ро­див­ся 8 лис­то­па­да 1966 ро­ку, у селі Слати­не Зо­ло­чівсь­ко­го району Хар­ківсь­кої об­ласті. У священному сані – з 1991 року, з 1994-го по 1995 рік служив у Кримській єпархії Московського Патріархату, далі перейшов до УПЦ Київського Патріархату.

Близь­ко ро­ку був єпис­ко­пом Сім­фе­ро­поль­ським і Кримсь­ким, піз­ні­ше його приз­на­чи­ли ке­ру­ючим Хмель­ницькою єпар­хі­єю. У 2012-му ро­ці  був під­не­се­ний у сан мит­ро­по­ли­та. 

antonij-mahota-1.jpeg

Владислав Васильович Махота. Фото: pomisna.info

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
15.04