Останні новини

Відома українска блогерка Стужук збільшила груди та нарвалася на критику. Фото до та після

Блогерка-мільйонник завжди була проти операцій

Одна з найпопулярніших блогерок Софія Стужук розповіла про те, як наважилася на хірургічне втручання. Така дія з боку зірки дещо збентежила шанувальників, адже раніше дівчина наполягала на тому, що треба приймати тіло таким, яким воно є та любити себе за природну красу.

Про це пише Kyiv Live посилаючись на Telegram Софії.

Дівчина каже, що дуже задоволена результатом і що ніяка критика не змусить її змінити своє рішення. До того ж, Стужук зазначає, що раніше й сама була здивована тим, через що готові проходити жінки заради краси.

"Я дуже задоволена. Це зараз ще поки набряк сильний. Зверху не буде такої надутості, протягом 2х місяців вони опустяться та будуть виглядати природно. Це лише тиждень після операції", - прокоментувала Стужук, додавши фото.

изображение_2021-03-30_132931.png

Через свою мінливість та таку кардинальну зміну поглядів щодо пластичної хірургії Софія нарвалася на критику. Адже, на думку користувачів, вона доволі медійна особистість, а тому має відповідати за свої слова.

"Погано це чи добре? Я не знаю. Цих понять просто не існує. Це все у наших головах. Так, щось чужорідне в організмі. Так, штучне. На дворі 21 століття. Купа людей нарощують та видаляють, пересаджують і фарбують волосся. Покривають нігті пластиком та вставляють зуби. Носять лінзи, роблять пірсинг. Хтось носить протези. Деяким по здоров'ю щось пересаджують або імплантують. Кожен сам вирішує. Для мене було погано - стало допустимо", - відповіла на хейт блогерка.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04