Останні новини

Відомі фільми зазвучать українською: підписано прямі контракти із Голлівудськими студіями

У кінці серпня національний онлайн-кінотеатр sweet.tv запустив проєкт “Hollywood українською”. Його мета - дати можливість українцям дивитися голлівудський контент українською мовою.

Про це повідомляє УНІАН.

"Тож сервіс провів власне дослідження, за результатами якого стало зрозуміло, що українці хочуть дивитися якісний контент рідною мовою, але його досить важко знайти. Бо до постанови Кабінету Міністрів України 2006 року щодо обов’язкової трансляції контенту українською, більшість голлівудських фільмів не мали українського дубляжу або озвучки. Лише невелика кількість фільмів отримала аудіодоріжку, яка часто записувалась на швидку руку національними телеканалами, що безумовно впливало на якість", - йдеться у повідомленні.

Онлайн-кінотеатр став першою українською OTT-компанією, яка підписала прямі контракти із Голлівудськими студіями - Disney, Paramount, Sony, Universal. Це і дає можливість отримати доступ до офіційних озвучок нових фільмів і озвучити чи переозвучити класику українською.

Разом з кіностудіями сервіс обрав до своєї медіатеки фільми, що мають рейтинг IMDB вище 6, чим значно економить час глядачів. З проєктом “Hollywood українською” співпрацюють професійні українські студії, режисери, редактори та актори-дубляжу. А також Юрій Горбунов, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко та інші, Андрій Потапенко, Марія Полякова та Тимур Кухар.

Нагадаємо, в Україні пройде перший міжнародний кінофестиваль етно-кіно "Око". Покажуть картини із 29 країн світу. Конкурсна програма, лекції і зустрічі триватимуть з 12 до 19 вересня.Вийти в ефір