Останні новини

Відпочинок під час пандемії. Куди поїхати на уікенд та чи можна планувати відпустку

Пандемія коронавірусу у світі накладає свої табу на подорожі та відпочинок за кордоном. Чи варто відкладати відпустку на наступний рік - розповів туристичний експерт.

Куди можна поїхати восени, яка ситуація з туристичним бізнесом, чи є прогнози на майбутнє - розповів в ефірі Kyiv Live Олександр Новіковський, представник туроператора.

Експерт каже, що зараз дуже складно робити прогнози, тому що кожен день ситуація змінюється. 

“Туристична галузь дуже страждає, тому що велика кількість країн закрита для туризму. Ті країни, які мали великий потік туристів, намагаються пристосуватися і відкривати кордони, контролюючи ситуацію з COVID. Приклад - Туреччина (без тесту, але з обмеженнями), Єгипет (з ПЛР-тестом на в'їзді)”, - зазначає Новіковський.

Він пояснює, що при підготовці до подорожі (наприклад, у Єгипет) краще зробити тест на COVID-19 в Україні, тому що майже всі оператори намагаються перестрахувати “ризик не вильоту”. Краще залишитись вдома, якщо у вас позитивний результат. Це комфортніше , ніж бути в ізоляції в іншій країні. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/P1mhNpT_DuE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Коли дешевше відпочивати?

Експерт зазначає, що навесні відпочивати дешевше, тому що “оксамитовий сезон” більш популярний.

 “Дуже часто ми бачимо, що саме в цей період вартість турів зростає. Ті люди, які не обмежені роботою чи справами, вони вибирають саме оксамитовий сезон, тому що на курортах менше людей і не так спекотно, як влітку”, - пояснює Новіковський.

Куди поїхати у міні-відпустку на 2-3 дні?

“По-перше, Україна - дуже яскрава і красива країна. Але якщо хочете за кордон, то можна обрати Туреччину. Місто Стамбул підкупає своїм шармом та своїми загадками - 2 години і ви там”, - радить турексперт.

Він пояснив, що Європа зараз під замком, майже всі країні ЄС закрилися на період пандемії коронавірусу. 

Потрібно мати або довідку на проживання , на навчання, або невідкладна програма (наприклад, лікування). Пересічному туристу потрапити в Європу потрапити складно”, - резюмував представник туроператора.

Нагадаємо, в Києві буде посилено карантин – столицю віднесли до "помаранчевої" карантинної зони. Нове зонування почне діяти з понеділка, 14 вересня.

Теги:
Вийти в ефір