Останні новини

Виготовляли каву та макарони в антисанітарії: СБУ викрила підпільні цехи

5 жовтня СБУ викрила міжрегіональну групу, яка займалася промисловим виробництвом фальсифікованої харчової продукції, яка могла завдати шкоди здоров’ю громадян. Підпільні виробничі цехи вони облаштували в орендованих складських приміщеннях на території Волинської, Київської, Миколаївської та Черкаської областей.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби СБУ.

Фігуранти без дозвільних документів виготовляли і фасували каву, спеції, приправи, макаронних виробів, желе і цукор, які не відповідають вимогам ДСТУ.

Встановлено, що продукцію виготовляли в антисанітарних умовах, з порушенням вимог державних стандартів під виглядом відомих торговельних марок.

"Готовий фальсифікат продавали у різних регіонах України, у тому числі через торгову мережу на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей. Для недопущення завдання шкоди здоров’ю громадян правоохоронці провели понад 20 обшуків у підпільних цехах фігурантів, де вилучили понад 600 тонн небезпечних товарів орієнтовною вартістю понад 20 мільйонів гривень", - йдеться  у повідомленні.

Також виявлено 6 ліній промислового обладнання для виробництва фальсифікату, чорнову бухгалтерію, поліграфічну продукцію та плівку для фасування незаконно виготовленої продукції. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності винних осіб.

Нагадаємо, у Києві закрили одразу шість забігайлівок, де продавали сурогат алкоголю. А саме в Дніпровському та Шевченківському районі міста. Вилучили сурогату із вже зачинених магазинів майже 500 літрів. 

Вийти в ефір