Останні новини

Вимагав у лоукостера мільйони: на посаду Держмитниці призначили гендиректора аеропорту “Бориспіль”

Його кандидатуру ухвалили ще в жовтні

Кабінет міністрів України призначив гендиректора аеропорту “Бориспіль” Павла Рябікіна голової Державної митної служби. Його кандидатуру уряд погодив ще в жовтні, але перед укладанням контракту він мав пройти спеціальну перевірку.

Про це стало відомо на засіданні уряду сьогодні, 18 листопада.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що Рябікін пройшов всі необхідні для призначення процедури.Що чекає на українську авіацію після катастрофи МАУ. Гендиректор аеропорту  Бориспіль - новини України, Економіка - LIGA.net

Джерело: Liga.net

Раніше Рябікін фігурував у скандалі, коли аеропорт “Бориспіль” у 2017 році попросив в ірландського лоукостера Ryanair 360 мільйонів гривень за вихід на український ринок. Зрештою, європейський бюджетний перевізник скасував свій вихід на ринок України, а за словами тодішнього міністра інфраструктури Омеляна, це відбулося через вплив компанії МАУ.

У 2019 році НАЗК виявило недостовірну інформацію в декларації Рябікіна. Він не задекларував власні корпоративні права та не вказав відомості про нежилі приміщення та автомобіль, які належать доньці на праві власності. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становила понад 10,6 млн гривень.

Нагадаємо, Київська митниця Держмитслужби запобігла ввезенню в Україну російського товару, що підпадає під економічні та інші обмежувальні санкції. Загальна вартість 20-ти тон коліс складає 33 тисячі євро.Вийти в ефір
16.05