Явка та порушення
Явка у Києві станом на 13:00
Явка у Києві станом на 13:00
16 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Витратити 160 мільйонів зі смартфону: голосувати за Громадський бюджет можна буде у додатку Kyiv Smart City

Онлайн-голосування за проєкти Громадського бюджету-2021 стартує 17 серпня.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Джерело: varta.com.ua

“Кияни, що братимуть участь у голосуванні, зможуть зробити це кількома способами: як і раніше, після авторизації на сайті Громадського бюджету, а також вперше – у додатку Kyiv Smart City”, - повідомив Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Цьогорічна кампанія голосування буде вже п’ятою в столиці. Громадський бюджет – це та частка міського бюджету, долю якої щороку вирішують самі мешканці міста шляхом електронного голосування. Кожен киянин чи киянка старші 16 років можуть проголосувати за 5 проєктів-фаворитів. В результаті ті з них, що отримають найбільше голосів, втілюються владою міста під контролем самих містян. Голоси верифікуються за допомогою Bank ID

Цього року голосування триватиме з 17 серпня до 15 вересня. Оголошення проєктів-переможців буде відбуватися до 1 жовтня, а реалізація — до 31 грудня 2021 року.

За п’ять років фонд Громадського бюджету зріс із 50 до 160 мільйонів гривень. 

“Серед реалізованих проєктів: скейт парк на березі Дніпра, фестиваль молодіжних ініціатив "Youthday", освітній проєкт "Kyiv radio school", освітлення прибудинкових територій автономними сонячними ліхтарями та інші”, - ідеться у повідомленні пресслужби КМДА. 

Оновлена версія додатку Kyiv Smart City з функціоналом для голосування очікується на початку серпня. Завантажити або оновити застосунок можна за посиланням.

Нагадаємо, мер столиці Віталій Кличко заявив, що втрати бюджету Києва через короновірус становитимуть 1,6 млрд. грн. 

Вийти в ефір