Останні новини

Вітренко нікуди не пішов: в.о. міністра енергетики не звільнився

У міністерстві енергетики спростували чутки про звільнення Вітренка.

В.о. Міністра енергетики Юрій Вітренко повернувся до виконання обов‘язків після відрядження в Катар. Там він перебував для підготовки переговорної площадки президента Володимира Зеленського з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані, після чого залишився на кілька днів у справах.

Про це Kyiv Live повідомляє з посиланням на пресслужбу міністерства.

"В.о. Міністра енергетики Юрій Вітренко перебував з візитом у Досі, столиці Катару, куди він вирушив ще 29 березня 2021 року для перемовин з Генеральним директором компанії Qatar Petroleum, Державним міністром з енергетики Саадом бін Шерідом Аль-Каабі, які були одним із елементів підготовки офіційного візиту Президента України в Катар та мали на меті формування домовленостей в енергетичній сфері", - повідомили у пресслужбі.

Сам Вітренко вважає, що чутки про його звільнення через непорозуміння із Офісом Президента носять маніпулятивний характер.

"Чутки про нарікання з боку Уряду, Офісу Президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер. Наразі я продовжую виконувати обов‘язки Міністра енергетики і готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту Президента України, який заплановано на найближчі дні", - прокоментував Вітренко.

У пресслужбі міністерства уточнили, що Вітренко з іншими членами української делегації перебував 6 квітня у Досі для проведення робочих зустрічей за підсумками візиту Зеленського, після чого 7 квітня повернувся у Київ.

Нагадаємо:

  • У середу ЗМІ повідомили, що виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення. За словами джерел видання "Економічна правда", він начебто вивіз особисті речі з міністерства ще 2 тижні тому.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04