Останні новини

Війна за ласий шматок завершена: прокуратура повернула землю вартістю 4 мільйони університету будівництва

Господарський суд задовольнив позовні вимоги

Київська місцева прокуратура № 9 у судовому порядку домоглася повернення у користування вищого навчального закладу земельної ділянки у Солом'янському районі м. Києва. Її вартість складає понад 4 млн гривень.

Про це пресслужба Київської міської прокуратури повідомила у Facebook.

Земельна ділянка державної форми власності у 2016 році була надана Київському національному університету будівництва і архітектури у постійне користування для обслуговування гуртожитків, навчальних та адміністративно-господарських будівель.

Однак прокуратурою встановлено, що земля фактично використовувалася підприємцем в порушення вимог земельного законодавства не за освітнім призначенням, а для здійснення комерційної діяльності.

Київська місцева прокуратура № 9 звернулась до господарського суду з позовом про повернення земельної ділянки законному власнику та усунення перешкод у її використанні.

Господарський суд м. Києва погодився із доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги.

Землю, яку оцінили у понад 4 мільйони гривень, повернули університету будівництва.

На изображении может находиться: небо, облако, дерево, трава и на улице

Фото - Facebook

Нагадаємо, водію автомобіля "Audi A6" призначили реальну міру покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 3 роки. Чоловік є винуватцем смертельної ДТП, яка сталася у лютому 2020-го року. 


Вийти в ефір
16.01