Останні новини

Виживуть ті, хто подолає страхи: у світ вийшов трейлер фантастичного фільму "Дюна"

З’явився перший трейлер першої частини фантастичного фільму "Дюна" від режисера Дені Вільньова. Це перша із запланованих двох частин кіноадаптації однойменного роману Френка Герберта. Головний герой Пол Атрід, якого зіграв Тімоті Шаламе вирушить у міфічну подорож на небезпечну планету у Всесвіті, щоб урятувати майбутнє своєї родини й народу. Ворожі сили вступають у конфлікт через ресурс – речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. Виживуть лише ті, кому вдасться перемогти власні страхи.

Головні ролі зіграли Тімоті Шаламе, Зендая, Ребекка Фергюсон, Оскар Айзек, Стеллан Скарсгард, Хав’єр Бардем, Джейсон Момоа, Джош Бролін, Дейв Батіста та Шарлотта Ремплінг.

Створюють фільм аж чотири країни - США, Велика Британія, Канада й Угорщина.

В Україні прем’єра запланована 17 грудня 2020 року. Дистриб’ютори - "Кіноманія" та компанієя "Warner Bros.Pictures".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/n9xhJrPXop4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Культова сага "Дюна" зробила автора Френка Герберта відомим на весь світ і обігнала в рейтингах навіть "Володаря перснів". Твір отримав престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії "Найкращий роман", премію SFinks як "Книга року", неодноразове визнання від журналу "Локус" у категорії "Найкращий роман усіх часів". В основі сюжету - вічна боротьба і жага до перемоги, вибір шляху та ціна справедливості.

На трейлер фільму Дені Вільньова за однойменним фантастичним романом Герберта “Дюна” вже відреагували фанати твору:

Дехто з “книжкових червів” впевнений, що кіно буде неймовірним:

А ось прискіпливі поціновувачі творчості Френка Герберта не зрозуміли деяких моментів майбутнього фільму:

Дехто висловив сподівання, що Вільньов не повторить помилку автора минулої екранізації Девіда Лінча:

Нагадаємо, в Україні пройде перший міжнародний кінофестиваль етно-кіно "Око". Покажуть картини із 29 країн світу. Конкурсна програма, лекції і зустрічі триватимуть з 12 до 19 вересня.

Теги:
Вийти в ефір