Останні новини

Візит Зеленського в Катар: в ОП назвали головні теми та пообіцяли інвестиції

Зокрема, з катарцями розвідуватимуть газові надра

Президент Володимир Зеленський під час візиту в Катар обговорюватиме питання продовольчої безпеки, експорту та спільні інвестиції в розвиток видобування газу в Україні. Крім цього, темою для обговорення буде участь Катару у “великій приватизації”.

Про це повідомив радник голови ОП Тимофій Милованов, повідомляє Kyiv Live з посиланням на Економічну правду.

Читайте також: Зеленський отримав за 2020 рік більше 19 млн. доходу - що задекларував президент України

У ході перемовин голови держав розглянуть експорт в Катар і в регіони через Катар продукції сільського господарства, постачання зрідженого газу з Катару, інвестиції і концесійні проєкти в інфраструктурі, енергетичній, агро- та інших галузях.

За словами Милованова, Катар має великий міжнародний досвід у ряді цих напрямків, включаючи енергетику, управління портами, і в питаннях продовольчої безпеки.

"Спільні проєкти дозволять збільшити інвестиції в Україну, створити додаткові робочі місця, наростити міжнародну торгівлю і посилити позиції на міжнародних ринках. Катар є для України довгостроковим стратегічним партнером і цей візит дозволити окреслити основні пріоритети цього партнерства", - зазначив радник голови Офісу президента.

Нагадаємо:

  • Літак президента України Володимира Зеленського і першої леді приземлився у Державі Катар. Гарант прибув до арабської країни з офіційним візитом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04