Останні новини

Влада хоче добудувати 300 об'єктів до виборів, маніпулюючи зарплатами комунальників - депутат про зміни до бюджету Києва

Мер Києва Віталій Кличко та його команда перед виборами намагаються швидкими темпами виконати усі недороблені обіцяні роботи по інфраструктурі Києва. Гроші на об’єкти хочуть взяти з бюджету Києва, але зміни до нього депутати не підтримали. Тепер у мера звинувачують депутатів у тому, що працівники КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен» не можуть отримати заробітні плати. Але насправді зміни до бюджету міста Києва стосувались не зовсім заплат комунальників.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київради Сергій Гусовський.

“Під вибори влада хоче прискорити ремонти 300 об’єктів, потрібні кредити. Ці позики на 1.5 млрд грн. мають піти у спецфонд Києва. Депутати такий кредит не погоджують”, - пише Гусовський.

Він зазначає, що гроші зі спецфонду йдуть на реконструкцію та будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ «Кисневий завод» (тендери виграють структури, пов’язані із керманичами “Київпастрансу”), велодоріжку від Поштової площі до моста Патона  (5 км за 184 млн грн) та вічне будівництво Подільсько-Воскресенського мосту.

“Це абсолютно непрозоро та має ознаки корупційних схем і дофінансування темних оборудок”, - додає депутат.

Також Сергій Гусовський зазначив, що місцева влада вирішила збільшити фінансування на ремонт зоопарку та скоротити видатки на реконструкцію туберкульозної лікарні. Збільшити видатки на парк біля скляного мосту і зменшити фінансування лікарні на Троєщині. Тому таке рішення депутати і не прийняли.

Він вважає, що влада, якщо насправді піклується про комунальників, як кричить про це, то замість того, щоб маніпулювати виборцем і спекулювати на чутливих питаннях виплати зарплати комунальникам, могла б оформити це питання окремим рішенням.

“Прикривати це все зарплатнею комунальників – як мінімум ницо”, - підсумував Гусовський.

Нагадаємо, напередодні місцевих виборів Віталію Кличку закинули використання адмінресурсів під виглядом благодійності. На думку деяких депутатів, мер Києва зловживає владою та веде нечесну передвиборчу гонитву.


Вийти в ефір