Останні новини

Влада почула діджеїв і Полякову: у Офісі Президента обговорили рівні умови та зниження податків для артистів

14 вересня в Офісі Президента України відбулася зустріч керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака з працівниками креативних індустрій. В Україні створять робочу групу з представників галузі, Офісу Президента, МОЗ та Мінкультури за участю народних депутатів. Будуть створені уніфіковані вимоги до проведення масових заходів для кожної карантинної зони.

Про це зазначається на офіційному сайті президента України.

На нараді обговорили найгостріші питання діяльності галузі в умовах пандемії COVID-19/ Зокрема, представники культури та креативних індустрій зазначили про важливість встановлення чітких і прозорих вимог щодо проведення масових заходів у тій чи тій карантинній зоні. Так, вони висловилися за те, щоб правила були рівними для всіх учасників ринку і концертних майданчиків, а порушники вимог несли відповідальність.

Крім того, сторони обговорили проблему нестачі в Україні великих концертних майданчиків. Зокрема, у великих містах, включно з столицею. Окрім іншого, порушувалося питання про врегулювання рівня оподаткування представників креативної індустрії, оскільки галузь зазнала значних збитків через пандемію COVID-19.

Нагадаємо, 1 вересня під будівлею Кабінету Міністрів України відбувається акція протесту щодо заборони діяльності розважальних закладів та обмеження проведення культурних подій в рамках продовження адаптивного карантину. Діджеї гратимуть до 22:00 год. 


Вийти в ефір
29.10