Останні новини

Вночі у Києві "замінували" посольство Азербайджану: всі подробиці

Уночі 23 жовтня в Києві надійшло повідомлення про замінування посольства Азербайджану. Екстренні служби, що виїхали на вулицю Глибочицьку, не виявили жодних небезпечних пристроїв, тож тепер шукатимуть аноніма, якому загрожує до 6 років позбавлення волі за хибний виклик.

Про це йдеться у прямому ефірі "Магнолія ТВ".

О 1:20 до поліції надійшов анонімний дзвінок про замінування посольства Азербайджану. До установи одразу виїхали поліція, медики, рятувальники, кінологи та вибухотехніки. Профільні спецслужби не виявили жодних ознак вибухівки, тож виклик був хибним. Тепер шукатимуть додзвонювача, адже неправдива інформація щодо підготовки вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками - карається позбавленням волі на строк від 2-ох до 6-ти років(ст. 259 ККУ).

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftv.company.magnoliatv%2Fvideos%2F873436276746086%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Фото та відео "Магнолія ТВ"

Нагадаємо, 20 вересня слідчі завершили досудове розслідування, відносно 26-річного киянина, який замінував станцію метрополітену "Вокзальна". Він зізнався у скоєному та пояснив, що мав на меті тимчасово заблокувати роботу підземки.

Вийти в ефір
25.11