Останні новини

Водії-порушники влаштували скандал на штрафмайданчику: причини

Столичні водії-порушники влаштували скандал на штрафмайданчику. Вони зблокували вихід і не відпускали співробітників додому.

Про це зазначається на сторінці Типичный Киев в Facebook.

Інцидент стався на стоянці, яка знаходиться на Набережно-Лугової. Близько півсотні водіїв хотіли забрати свої автомобілі. Але вони не могли цього зробити через те, що співробітників не вистачало на всіх.

Згідно з правилами, якщо оплатити штраф через мобільний додаток, то машину повинні віддати через чотири хвилини. Але оскільки водіїв було дуже багато, а співробітників дуже мало - вкладатися в регламент у останніх не виходило.

В результаті розгорівся скандал, оскільки співробітники попросили водіїв прийти іншим разом, хоча кожен день оплачується окремо. Обурені автомобілісти заблокували приміщення і не давали працівникам штрафмайданчику піти додому. Пізніше туди приїхала поліція і водії написали заяву.

Нагадаємо, на вулиці Михайла Омеляновича-Павленка в Печерському районі столиці частково обмежать рух з 20.00 4 серпня по 6.00 14 серпня. Починається середній ремонт. Покриття будуть оновлювати на частині між вулицями Московською і Левандовською.

Вийти в ефір