Останні новини

Володимир та Олена Зеленські віддали свої голоси на Оболоні у Києві

Подружжя також взяло участь у опитуванні "5 питань від Президента"

Сьогодні, 25 жовтня, Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською прибули на виборчу дільницю № 489 у Оболонському районі столиці.

Про це повідомляє телеканал Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RhXHXVlB3Ms" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Президент та перша леді зареєструвалися на дільниці, отримали бюлетені та здійснили своє волевиявлення.

Також біля виборчої дільниці подружжя взяло участь у опитуванні "5 питань" та опустило заповнені опитувальні анкети в урну волонтера.

Після голосування Володимир Зеленський привітав усіх та поспілкувався з журналістами.

“Для мене важливо перш за все, як для будь-якого українця, щоб ми обрали тих людей, яким ми довіряємо. Це місцеві вибори, важливо, що ці люди можуть зробити на містах”, - зазначив глава держави.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Українці обирають депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів. Кияни обирають міського голову та депутатів Київради. На столичні виборчі дільниці протягом всього дня прибувають політики, щоб віддати свій голос. Журналісти Kyiv Live приїхали на виборчі дільниці, щоб поспостерігати за політиками і тим, як вони голосують.


Вийти в ефір
18.05