Останні новини

Вплив Урану на планету: що чекає людство найближчі роки

Найближчі роки у світі відбудуться геополітичні зміни

Нещодавно наша планета увійшла в еру Водолія. Вона має стати епохою гуманізму, братерства людей, загальної гармонії, миру та окультизму. За даними астрологів, січень і лютий 2021 року будуть непростими. Зараз ми знаходимося в самому епіцентрі цих астрологічних впливів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на OBOZREVATEL й астролога Людмилу Халанську. 

Головні події початку 2021 року торкнуться Америки. Однак з'єднання Юпітера і Сатурна у Водолії стане руйнівним і для інших урядів і держав. Особливо для Росії.

Це з'єднання закладає зміни на найближчі 20 років. Процеси, що відбуваються зараз, а також події останніх років дають підставу стверджувати, що Сполучені Штати Америки незабаром втратять своє світове лідерство.

Цілком можливий і гірший сценарій: громадянська війна, внутрішній тероризм, розкол і розпад країни.

Найближчим часом світ перебуватиме під впливом Урану. Життя буде прискорюватися, одні події змінюватися іншими з неймовірною швидкістю – це теж вплив Урану і його знаку Водолій.

Усе старе, що заважає розвитку відійде в минуле. Цікаво, що символ Водолія – жива і мертва вода. Тож, усе, що нежиттєздатно, буде знищено, а тільки нове, прогресивне, націлене в майбутнє зможе залишитися в живих.

Нагадаємо, українські зірки вже відсвяткували Різдво та встигли похвалитися святковим столом із фанатами. Так, Ольга Сумська провела його з сім'єю в Яремче. Павло Зібров привітав українців із священним святом у колі сім'ї. Своєю кутею похизувався і Михайло Хома, більш відомий як DZIDZIO. А ось ведучий Холостяка та Холостячки зустрів першу зірку із коханою біля Львівського театру опери та балету.

Вийти в ефір
19.01