Останні новини

"Впливають на психіку та порушують координацію": Комаровський розповів, чим небезпечні гаджети для дітей

Експерт радить більше часу проводити разом з малечею

Доктор Євген Комаровський категорично проти того, щоб дитина сиділа у телефоні або планшеті, поки батьки пораються з хатніми обов'язками. Адже це може швидко стати звичкою і тоді малеча буде знову і знову тягнутися до гаджету, що у підсумку може негативно вплинути на його здоров'я.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на Instagram.

Читайте також: Комаровський розповів, як боротися з дитячими примхами

"Якщо дитина використовує гаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя, швидше за все, це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, приводити до травматизму і так далі", - прокоментував лікар.

Також Комаровський наголошує на тому, що дитині важливо вести активний спосіб життя, адже таким чином формується рухова система, ростуть легені, серце, а судини вчаться адаптуватися до постійно мінливої ​​фізичної активності.

"Ви і ваші діти - заручники грандіозного експерименту. Як лікар я категорично проти комп'ютерних ігор до дворічного віку. Далі є стандартне правило, яке батькам дуже складно дотримуватися, - не більше двох годин екранного часу на добу. Пам'ятайте: мама, як розвиваюча гра, набагато корисніша. Папа, який разом з дитиною будує з кубиків будиночок, в тисячу разів крутіше, ніж будь-який гаджет", - підкреслив експерт.

Також спеціаліст зазначає, що більшість звичок дитина переймає від батьків. Наприклад, якщо дитина спостерігає, що у сім'ї є нормою сваритися, грати у ігри або пити алкоголь кожен день, то дитина це запам'ятовує і відтворює у дорослому житті.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05