Останні новини

Врятували старенького Жабіка: у Дніпрі зробили операцію квакші. Фото, відео

Ветеринари видалили кістки, які вразив рак.

У Дніпрі ветеринари провели незвичайну операцію - врятували життя австралійської квакші. Спеціалісти видалили ракову пухлину літній жабі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис ветеринароної кліники у Facebook.

Тваринку звуть Жабік, йому 16 років. А почалося все з того, що жабу почала турбувати задня лапка, власники звернулися до лікаря-герпетолога, який поставив діагноз - онкологічне захворювання. Власники погодилися на хірургічне втручання - ампутацію частини задньої кінцівки.

жаба.png

Скріншот: akela.vetklinika/ Facebook

Операція тривала в особливих умовах - за підвищеної вологості та вивіреної температури. Крім того, квакшу не можна було торкатися голіруч - дотики людини могли лишити опіки.

Та, незважаючи на всі труднощі, операцію провели успішно. Зараз Жабік продовжує свою реабілітацію вдома з господарями.

Австралійські квакші або, як їх ще називають, літорії - безхвості земноводні із сімейства квакш, деревних жаб. У природі ці створення з довжиною тіла до 13,5 см мешкають в Австралії та Океанії. Середня тривалість життя таких тварин – 14-16 років.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fakela.vetklinika%2Fvideos%2F891006255017561%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
22.04