Останні новини

Народний артист Євген Паперний розповів про ставлення до мовного закону

Актор став гостем телеканалу Kyiv Live

Актор та народний артист України Євген Паперний зізнався, що погано ставиться до мовного закону. Зокрема, через те, що його вистави почали забороняти. Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу Kyiv Live.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Євген Паперний.JPG

Читайте також: Георгій Делієв зізнався, чому не хоче бути президентом

"Я погано ставлюся до цього закону. Мої вистави забороняють, не приймають. Раніше я їздив у російськомовні регіони, але тепер не можу цього робити. Я так розумію, що все йде до того, що театр імені Лесі Українки скоро закриють", - розповів актор.

За його словами, деякі вистави переклали українською, але там у нього маленькі ролі. А в інших постановках, де він грає центральних персонажів, йому стає важко говорити українською, тому що він є уродженцем Уралу, а навчався у Казахстані і Москві.

"Я можу у побуті спілкуватися українського мовою, добре її сприймаю, співаю пісні, озвучував фільми. Але коли це велика роль у серіалі, тут я вже не можу. Мені запропонували головну роль у багатосерійному фільмі, я чесно відмовився, сказав: "Я не потягну"", - зізнався Паперний.

Нагадаємо:

  • Британський арт-критик Джеймс Баттервік назвав українців "східними" людьми, але порівняв їх із жителями Східної Європи. За його словами, у мешканців країн цього регіону відрізняється менталітет, адже українці - більш досвідчені.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03