Останні новини

Всеукраїнський рейтинг Книжка року 2020 оголосив шортліст номінантів

До списку увійшли і нові книги, і ті, що були перевидані у 2020 році

Всеукраїнський рейтинг Книжка року 2020 оголосив шорт-листи в 7 номінаціях. Переможців оголосять та нагородять на початку лютого.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу рейтингу у Facebook.

Книжки року.png

Фото - Facebook

У цьому році представлені такі номінації: Дитяче сяйво, Візитівка, Красне письменство, Минувшина, Обрії, Софія и Хрестоматія. Примітно, що вони також поділені на різні підномінації.

До фінальних коротких списків рейтингу увійшли і нові книги, і ті, що були перевидані у 2020-му році. Зокрема, на перемогу претендують твори таких українських та зарубіжних авторів, як Всеволод Нестайко, Андрій Кокотюха, Ернест Гемінгвей, Софія Андрухович, Сергій Жадан, Іван Андрусяк, Люко Дашвар, Джоан Роулінг, Олег Сенцов, Оксана Забужко, Стівен Кінг та інші. 

Повний список книг, що претендують на перемогу у рейтингу Книжка року 2020, можна переглянути на сайті за посиланням.

Примітно, що експерти рейтингу оцінили близько 1000 книжок. Списки формуються на підставі асортименту книжкових магазинів та інформації видавничих сайтів. Після цього кожну книгу оцінюють за актуальністю теми, якістю тексту та перекладу, професіоналізму видавничої підготовки, а також художньо-поліграфічним оформленням.

Книжкароку1.jpg

Книжкароку2.jpg

Книжкароку3.jpg

Фото - Facebook

Нагадаємо, що eкраїнська громадська організація ПЕН у 2018-му році започаткувала традицію - в останні дні грудня члени клубу підводять підсумки, визначаючи найкращі книжки року. Тепер вони розповіли про ту українську літературу, яка виходила протягом 2020-го.

Вийти в ефір
20.04