Останні новини

Втрата нюху та запалення легенів: alyona alyona захворіла на COVID-19

Співачка розповіла, як почувається на даний момент

Відома українська реперка alyona alyona зізналася, що захворіла на Covid-19. Дівчина далеко не одразу зрозуміла, що в неї коронавірус, адже хвороба мала безсимптомний характер і дала про себе знати лише на десятий день.

Про це інформує Kyiv Live з посиланням на "Сніданок з 1+1".

Співачка думала, що погане самопочуття виникло через хронічний гайморит, а тому не відразу звернулася до лікаря і лише на сьомий день вирішила перевіритися.

"Пропадав на п'ять днів смак і нюх. Тотальний перебіг хвороби почався на десятий день. Спочатку зник нюх, а потім в мене знайшли 15% запалення легенів. Але нічого!" - з посмішкою каже дівчина.

Раперка зовсім не сумує під час хвороби, адже вдома є багато справ. Аlyona alyona готує реліз альбому і планує велику програму для своїх шанувальників. Однак більш детальними подробицями ділитися не поспішає.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ORiJy2tDedU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04