Останні новини

Втратили майже $1 мільярд через пандемію: скільки туристів-іноземців не приїхали до Києва цього року

Туристичний збір також впав майже вдвічі

Туристична сфера Києва внаслідок карантину зазнала майже 1 млрд доларів втрат. Такі дані були зафіксовані на період з січня по липень цього року.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на начальник Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, яка виступала на брифінгу в Укрінформі.

“На липень місяць Київ туристичний поніс загальні втрати в сумі майже 1 млрд доларів. У минулому році тільки туристичний збір склав 62 млн грн, на сьогоднішній день - це 30 млн. Сподіваємося, що до кінця року буде 40 млн. Бюджет міста не дорахувався мінімум 20 млн грн, і ми дуже сподіваємося, що внутрішніми туристами ми зможемо хоч як -то поповнити ці втрати”, - зазначила Радова.

За її словами, в результаті карантину стало значно менше іноземних туристів, що відвідали цього року Київ - всього близько 300 тис. Минулого року їх було майже 2 мільйони.

І це так само змушує шукати нові напрямки і партнерів, серед яких перспективними стають країни Скандинавії, Близького Сходу і Перської затоки.

Також чиновниця розповіла, що через карантин туристична галузь столиці робить ставку на діджиталізацію, підвищення якості обслуговування та створення маршрутів для людей з обмеженими можливостями. Так, в аеропорту “Київ” встановили термінал  info-point по прильоту щоб уникнути безпосереднього контакту з туристами. Відновили міської туристичний портал Kyiv City Travel, та презентували 3D-конструкцію моделі Софії Київської для людей з порушеннями зору.

Нагадаємо, вже днями закінчується довгоочікувана реставрація історичної Андріївської церкви, яка тривала одинадцять років. 12-го грудня Андріївська церква відкриється онлайн-концертом "Бароко крізь часи", а ось 15-го грудня відвідувачі вже зможуть побувати всередині храму.Вийти в ефір
08.03