Останні новини

"Вибачте, я пішов у відставку": Аваков розповів, за яких умов покине посаду

За словами глави МВС, в основному рішення Зеленського йому імпонують

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що піде у відставку, коли рішення президента не відповідатимуть його внутрішньому світу. Поки, попри дискусії, вчинки Зеленського його влаштовують.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на інтерв'ю Гордона.

мвс.jpg

Фото: МВС

"Але у всіх головних рішеннях, які приймає Зеленський, - мені це підходить. Тому що якби він приймав рішення, які несумісні з моїм внутрішнім світом, я б сказав: "Вибачте, я пішов у відставку", - розповів Аваков.

Крім того, для міністра дуже важливе питання довіри між ним та президентом. Адже з цією людиною він працює майже кожен день і зустрічається кілька разів на тиждень.

"У нього повноваження, які йому дали люди. Я можу в деяких випадках злитися або не погоджуватися, а потім я навіть Володимиру Олександровичу кажу: "Послухайте, врешті-решт, за вас проголосувало 75 або 73 - скільки там відсотків? 73%? Ви маєте право на таку позицію", - додав очільник відомства.

За словами Авакова, Зеленський завжди вислуховує іншу позицію, але не завжди одразу приймає рішення.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04