Останні новини

Вибори в Броварах, Борисполі та Новгород-Сіверському: перші бюлетені та порушення

На одній із ділянок виявили плакат з агітацією

Відразу в деяких містах України стартував другий тур місцевих виборів. Виборчі дільниці в Борисполі, Броварах і Новгород-Сіверському відкрилися о 8:00. Цікаво, що вже зафіксували перші порушення. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Чесно.

IMG_20210117_153952_143.jpg

В Броварах суд скасував попередні результати голосування за мера і членів міської ради. Під час виборів 25 жовтня було порушено таємницю голосування.

За словами одного зі спостерігачів, сьогодні, жінка залишалася тривалий час на ділянці, віталася і відзначала прізвища виборців на аркуші паперу, який мала з собою. Правоохоронці вилучили список з відмітками.

Крім того, в Броварах зафіксували два випадки фотографування бюлетенів. На одній із ділянок виявили плакат з агітацією.  

На місцевих виборах 25 жовтня переміг діючий мер Борисполя Анатолій Федорчук. Однак політик помер 28 жовтня, ще до офіційного оголошення результатів виборів.  

У Новгород-Сіверському також призначили повторне голосування через смерть міського голови. На попередніх виборах, що відбулися 25 жовтня, перемогу здобув Олег Бондаренко. Згодом політик помер від коронавірусу.

Нагадаємо, 17 січня Київ потрапив до переліку міст з найбруднішим повітрям у світі. Вранці столиця України займала 9-ту сходинку в антирейтингу.

Теги:
Вийти в ефір
06.03