Останні новини

Вище за прогнози МВФ: на Банковій заговорили про високе зростанні ВВП і боротьбу з бідністю

Це можливо завдяки підвищенню зарплат та іпотечній програмі.

Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України на 4 %, але радник президента Олег Устенко нагадав, що у державному бюджеті закладено 4,2-4,3 %.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Читайте також: Чи отримає Україна кредити від МВФ або допоможе "везіння"

“У держбюджеті закладено 4,2-4,3 % реального зростання. А Президент Зеленський говорить про необхідність виходу на зростання від 5 % на рік. Тому що саме таке зростання дає можливість ефективно боротися з бідністю”, – пояснив він.

Радник глави держави пояснив, що збільшення ВВП України у 2021 році можливе завдяки підвищенню внутрішнього споживання домогосподарств через збільшення мінімальної та середньої зарплати. Кредитний ресурс стане доступнішим, зокрема завдяки програмі доступного кредитування “5-7-9 %”, іпотечному кредитуванню та зменшенню облікової ставки НБУ. Також позитивний ефект для економіки дадуть інвестиції, додаткові витрати державного бюджету та покращення світової кон’юнктури.

“Тому 4 % – це базовий прогноз. Але ми очікуємо, що це зростання (ВВП у 2021 році. – Ред.) буде більшим”, – зазначив радник Глави держави.

Нагадаємо:

  • Україна гідно витримала виклики пандемії коронавірусу та пройшла пік падіння. Більше того, у 2021 році прогнозується ріст економіки на 4,6 % ВВП.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04