Останні новини

Вивезли 20 тонн сміття: поліція разом з комунальниками навідались до захаращених квартир

В таких умовах є ризик пожежі та витоку газу

Працівники поліції разом з комунальниками провели в Києві рейд захаращеними квартирами. Із 9 помешкань вивезли 20 тонн сміття.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу поліції Києва.

захаращена квартира.jpg

Джерело: поліція Києва

Читайте також: У Києві одночасно злетіли десятки повітряних куль

Поліцейські фіксують звернення громадян щодо засмічення в квартирах сусідів. Потім разом з комунальниками правоохоронці виїжджають на виклик аби розчистити квартири. Захаращення старими речами та непотрібом спричиняє перш за все антисанітарію та призводить до аварійних ситуацій, таких як витік газу або пожежа.

"Бувають навіть випадки, коли власники квартир за станом здоров’я не могли самостійно винести речі та потребували невідкладної медичної допомоги, але не могли вийти через завали сміття. Ми одразу викликали лікарів і допомагали їм дістатися до кімнати, де знаходиться людина, котра потребує фахової допомоги", - розповів заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Віктор Мандибура.

Лише протягом цього рейду вивезено понад 20 тонн сміття із 9 квартир на території 9 районів Києва. На черзі – відпрацювання 3 районів столиці.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UwpyVa66LAQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
01.03