Останні новини

Вивозили з України валюту, золото та цигарки: Кулеба відізвав із Польщі дипломатів, яких підозрюють у корупції

Дипломатів затримали 28 лютого на кордоні

У неділю, 28-го лютого, на кордоні затримали двох дипломатів, які намагалися вивезти з України до Польщі валюту, золото та контрабанду. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що вже відкликав їх з сусідньої країни, де вони працювали.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-сторінку Кулеби.

Читайте також: Кулеба оголосив про старт безвізу з 2 країнами

За словами міністра, против обох співробітників посольства України в Польщі, які хотіли вивезти велику кількість валюти, золота та контрабандних цигарок, почали дисциплінарне розслідування. Кулеба зазначив, що їх робота у посольстві завершена, а МЗС взаємодіятиме з правоохоронцями, щоб швидко встановити усі обставини справи.

"Корупція є всюди, де є люди. Різниця лише в тому, толерують її чи ні. У МЗС — ні. Я ніколи не покриватиму негідників, які думають, що можуть використати дипломатичний статус не для служіння державі та людям, а для особистого незаконного збагачення", - підкреслив він.

Кулеба.png

Фото - скріншот

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04