Останні новини

Вже не 8000 гривень: скільки допомоги обіцяють ФОПам в цей локдаун

Вони залежать від рівня середньої зарплати.

Програма підтримки підприємців працюватиме в тих містах, які потрапили в “червону зону”. Розмір виплати становитиме не 8000 гривень як раніше, а буде еквівалентна середній зарплаті в регіоні, де веде свій бізнес підприємець.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву радника глави ОП Тимофія Милованова в ефіріодного з телеканалів.

Читайте також: У Києві знову зібрався мітинг SaveФОП

За його словами, місцева влада повинна розробити пакет підтримки і показати його центральній владі.

“Тоді центральна влада додасть до тих засобів, які готова надати місцева, ще 100%. Тобто намагаємося всі разом допомогти, навпіл. Разом буде легше знайти кошти, ніж політично вибирати одну сторону, яка повинна підтримати всіх”, — сказав Милованов.

Розмір виплати становитиме середню зарплату у тому регіоні, де проживає конкретний підприємець.

Милованов додав, що є регіони зі складною фінансовою ситуацією. Вони можуть звернутися до центральної влади, яка й вирішить, чи робити винятки.

Радник Єрмака зауважив, що виплати здійснюватимуться обов'язково через додаток "Дія" аби забезпечити прозорість та швидкість.

Нагадаємо:

  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам розробити алгоритми відшкодування втрат людям, які припинили діяльність через запровадження “червоної” зони карантину. В уряді планують поновити виплати підприємцям.
  • Нещодавно міністр економіки Ігор Петрашко розповів, що уряд може поновити програми допомоги підприємцям, які діяли у 2020 році, в тому числі й виплати ФОПам по 8 тисяч гривень. Це залежить від карантинних обмежень, які будуть встановлюватися надалі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
15.04