Останні новини

"Вже відомий номер авіарейсу": Ляшко розповів, кого щепитимуть першою партією вакцини Pfizer

Мова йде про першу поставку препарату в Україну - 117 тисяч доз.

Першу партію американсько-німецької вакцини Pfizer, перші 117 тисяч доз якої повинні прибути в Україну незабаром, використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у програмі "Добрий вечір" на телеканалі Kyiv Live.

Читайте також: Ляшко та Голубовська заговорили про введення повного локдауну в Україні

ляшко.jpg

Віктор Ляшко - гість програми "Добрий вечір" на телеканалі Kyiv Live

"Вона (вакцина Pfizer - прим. ред.) буде вже ось-ось, я навіть знаю дату і номер авіарейсу, яким прибуде перші 117 тисяч доз вакцини",— поділився Ляшко.

Ляшко підкреслив, що доступу до першої партії не буде мати ніхто, окрім вищевказаної групи населення - літніх людей у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.

Справа у тому, що є особливості логістики вакцини Pfizer: вона повинна зберігатись при температурі -70℃, після того, як вона виходить із цієї температури, її потрібно використати впродовж 5 днів. Тому у МОЗ чітко спланували, кого за ці 5 днів повинні прищепити, аби не було розливу і вакцину якісно і ефективно вводили людям для формування імунітету. 

Нагадаємо:

  • Вже цього тижня в Україну мають доставити 117 тисяч доз вакцини проти коронавірусу компанії Pfizer. Поставка препаратів очікується в рамках ініціативи COVAX.
  • Раніше Максим Степанов заявляв, що 14 квітня в Україну повинні прибути перші 117 тисяч доз американської вакцини проти коронавірусу Pfizer.
  • Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Перші партії надійдуть найближчими місяцями.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05