Останні новини

Хочеш стати трактористом - плати хабар: на Київщині викрили корупційну схему з видачі водійських посвідчень

Слідство зафіксувало більше 50 подібних випадків

У Київській області викрили корупційну схему видачі прав на трактори без фактичного проведення іспиту. Посвідчення за гроші отримували люди, що навіть не проходили навчання. Голова екзаменційної комісії разом із заступником та головним спеціалістом відділу Держспоживслужби Київщини вносили у протоколи відомості про здачу іспиту без його проведення. Тим часом керівництво начально-курсового комбінату підшукувало людей, готових заплатити за права на трактор. Усього зловмисники так заробили більше 100 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

Читайте також: На Київщині викрили шахрайську схему зі складання іспитів у медичних університетах

Керівництво навчального закладу, крім цього, видавало свідоцтва про те, що людина пройшла підготовку, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, без яких не можна отримати посвідчення на трактор. Саме вони брали з охочих гроші та ділилися з екзаменаторами, з'ясували слідчі. 

При обшуках у кабінеті заступника начальника відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (який був головою комісії) виявили 41 тисячу гривень та чорнові записи.

Також у фігурантів знайшли і посвідчення на ім'я "учнів". Нині затримали керівника комбінату, його заступника та головного спеціаліста відділу Держспоживслужби.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
02.03