Останні новини

Хробачки, тарганчики і всі-всі-всі: Київзоо показав, як вирощують безхребетних для мавпочок та жабок

У раціоні тварин зоопарку багато цвіркунів та хробаків різних видів

Столичний зоопарк показав, чим годують тварин звіринця. Серед прикорму, який виділений в окремий відділ у Київзоо, цвіркуни, таргани, хробаки тощо. Ними харчуються багато місцевих птахів та плазунів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-сторінку закладу.

Читайте також: На Солом’янці безкоштовно вакцинуватимуть тварин

Окрема секція із "смаколиками" для мешканців зоопарку називається відділ кормових тварин. Працівники кажуть, що це резиденція шістьох видів безхребетних: бананових та хатніх цвіркунів, сірих та американських тарганів, борошняних хробаків та зоофобусів.

Безхребетні комарі - основний раціон для жаб та звірів із схожими гастрономічними уподобаннями і "делікатеси" для інших видів. У зоопарку стверджують, що комахи у меню - це максимальне наближення до природного середовища, яке стимулює розмноження тварин.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzoo.kyiv.ua%2Fvideos%2F170253374597160%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
24.02