Останні новини

Хто замінить Вітренка? ЗМІ назвали п’ятірку кандидатів на посаду міністра енергетики

Інформацію поширили джерела у владі.

На посаду міністра енергетики зараз є п’ять потеційних кандидатів. Більшість з них претендували на посаду ще в 2020 році.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на LB.ua.

Читайте також: Скільки заробив в.о. міністра енергетики Вітренко

Як повідомили джерела видання у владі, першим ймовірний претендент – Ольга Бєлькова, колишня народна депутатка. У минулому була народною депутаткою, заступницею голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. З червня 2020 року очолює міжнародний напрямок компанії "Оператор ГТС України". Коментарі щодо можливого призначення Бєлькова надати відмовилась.

Другий можливий кандидат – Андрій Фаворов. З кінця 2018 року по квітень 2020 року він очолював газовий бізнес НАК "Нафтогаз України". 

Третій гіпотетичний кандидат – Максим Немчинов – чинний заступник міністра енергетики, відповідає за нафтогазовий напрямок.

Четвертий кандидат на крісло міністра – Юрій Гнатюк – директор ДП "Енергоринок".

І Немчинов, і Гнатюк в коментарі LB.ua сказали, що предметної розмови з приводу можливості призначення на пост міністра з ними не було, але в принципі вони відкриті до діалогу на цю тему.

П'ятий потенційний претендент – Олег Семінський. Семінський є народним депутатом від фракції "Слуга народу", заступником голови комітету з енергетики та ЖКГ. 

Нагадаємо:

  • 7 квітня ЗМІ повідомили, що виконувач обов'язків міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про звільнення. За словами джерел видання "Економічна правда", він начебто вивіз особисті речі з міністерства ще 2 тижні тому.
  • В.о. Міністра енергетики Юрій Вітренко повернувся до виконання обов‘язків після відрядження в Катар. Сам Вітренко вважає, що чутки про його звільнення через непорозуміння із Офісом Президента носять маніпулятивний характер.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
14.04