Останні новини

"Я - котяча і собача мама": Ольга Сумська розповіла, як допомогти безпритульним тваринам у люті морози

Акторка театру та кіно дала корисні поради, як надати поміч бездомним тваринкам у таку морозну погоду

У морози, що нині лютують на теренах України, кожен з нас може врятувати принаймні одне життя. Завдяки ініціативі благодійників, бездомних тварин столиці годуватимуть, аби ті не замерзли у -15. Волонтери закуплять корм, а Київська міська лікарня ветеринарної медицини взяла на себе місію розвезти їжу по основним столичних локаціях. 

У прямому ефірі телеканалу Kyiv Live була українська акторка театру та кіно Ольга Сумська та нагадала про необхідність піклуватися про братів наших менших.

Читайте також: Стала відома доля маленького цуценяти, якого жорстоко побив чоловік

"Я дуже опікуюся безпритульними тваринами. Постійно розміщую фото у свій Instagram та прилаштовую їх у гарні руки. Мені здається, стояти осторонь не можна, тому що це те, що нам болить. А я ж така, "котяча і собача мама", ще з раннього дитинства я постійно підгодовувала котиків та собачок біля будинку та на мікрорайоні, ба більше, приносила їх додому. Вдома був такий собі притулочок. Я взагалі ніколи не думала, що матиму двійко собак, так склалося, і це велике щастя. Навіть думаю, аби створити свій притулок для бродячих тварин", - поділилася Сумська.

Короткі поради від Ольги Сумської, як зарадити безпритульним тваринкам у люті морози:

  • в першу чергу - нагодуйте бездомних тварин чимось теплим;
  • перед купанням обов'язково розігрійте тіло;
  • облаштуйте для них "домівку";
  • якщо ви власник магазину, кафе чи будь-якого приміщення - запускайте тваринок поночувати у теплі;
  • якщо раптом бачите травмовану тварину - телефонуйте за номером +38 (044) 366 69 99;
  • допоможіть тваринам у притулку.

Дивіться сюжет Kyiv Live, аби дізнатися більше:

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/maeVYzJF-jU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04