Останні новини

"Я нічого не бачу навіть у намальованих колах": десятки людей в мережі засумнівалися у своєму зорі через фото галявинки.

Дехто з користувачів не побачив змію, навіть коли їм обвели те місце, де вона заховалася

Людей у соцмережі вразила оптична ілюзія, яку вони спостерегли на знімку австралійського сафарі. Підпис під фото свідчив, що на ньому десь заховалася змія. Але плазун настільки добре заховався у траві, що майже ніхто не зміг його віднайти. Серед коментаторів навіть точилися суперечки, якого виду тварина. Утім ловці змій розповіли, що це строкатий пітон.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання The Sun.

змея.jpg

Читайте також: Австралійка розкрила секрети гарної фігури. Фото

Користувачі соцмереж масово засумнівалися у своєму зорі, коли не змогли розгледіти на знімку прерій змію, яка гарненько заховалася у траві. Їм запропонували знайти плазуна у щотижневій грі "знайди змію" на Facebook. Декому це вдалося, але інші зазначали, що просто неможливо знайти тварину серед зелені. Навіть коли ловці змій Sunshine поділилися знімком, де обвели у правому нижньому кутку схованку плазуна, багато юзерів залишалися "сліпими".

змея 1.jpg

"Я не можу побачити її", "Що ж, мене б вкусили і я б наступив на неї, бо не побачив змію поки не прочитав коментарі", "Воу, у вас гарний зір, бо я не можу її розгледіти навіть в окулярах", "Я не можу нічого побачити навіть у намальованих колах", - так прокоментували фото люди в соцмережі.

змея 2.jpg

Фото зі сторінки видання

А один користувач помітив:

"Мені, здається, потрібні нові окуляри, бо ці зіпсувалися, якщо я можу побачити змію".

Серед тих "орлів", які помітили плазуна відразу, почалася дискусія, що ж це за вид. Пропонували варіанти вузькоголової мамби, яку нібито розгледіли в центрі знімку, хтось казав, що це вуж, королівська кобра, тигрова змія, східна коричнева тощо. Але ловці змій поклали край суперечкам - на фотографії схований звичайний строкатий пітон, абсолютно неотруйна тварина.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04