Останні новини

"Я нікуди зі своєї Батьківщини не виїду": скандальну викладачку університету ім. Драгоманова відсторонили від занять

В університеті заявили, що подальшу долю викладачки вирішуватимуть експерти

Професорку культурології Євгенію Більченко, що в січні потрапила у мовний скандал, відсторонили від занять. Викладачку Національного університету імені Драгоманова декілька разів обговорювали на кафедральних зборах, а подальшу її долю має вирішити експертна комісія.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-сторінку Більченко.

Читайте також: Мовний скандал в університеті Драгоманова

"Не можуть мене звільнити: немає такої статті "за пост у фейсбуці". Всі мої 28 навчальних програм - в порядку (так, вам не почулося). Тимчасово усунули від викладання. Вчуся в'язати гачком", - написала жінка на у пості ще 2 лютого.

Наступного дня засідання кафедри, на якій викладала Більченко, оцінювало її лекції на профпридатність. Перевірку матеріали пройшли, але ідеологічний аспект справи передали експертній групі. Більченко звинувачують в аморальній поведінці та порушенні етики.

"З університетом все ясно: це спроба підвісити мене і вимучити, тому що я не здаюся. Я нікуди зі своєї Батьківщини не виїду", - написала у своїй соцмережі відсторонена викладачка.

Нагадаємо:

  • Студентка магістратури університету Драгоманова Марія Прошковська публічно попросила відрахувати її із вишу через бездіяльність адміністрації. Справа в тому, що вона обурена ігноруванням висловлювань її викладачки, що впевнено принижує українську мову.
  • Професорка університету імені Драгоманова Євгенія Більченко у своєму дописі в соцмережі назвала перехід усієї сфери обслуговування на українську мову "черговим набряклим лімфовузлом на тілі американської колонії". За таке висловлювання викладачка отримала хвилю хейту. Жінка, крім того, не соромиться визнавати свою дружбу з Прилєпіним, одним з головних у тимчасово окупованих територіях Донецької області та правою рукою вбитого терориста Захарченка.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
27.02